Wine in the heart of Europe
5th edition of the international
trade fair for wine professionals 28. - 30. 5. 2019 PVA EXPO PRAHA

Wine Prague 2019 |Nejvyšší čas pro přihlášení

11.02.2019 |

Přípravy na největší tuzemskou vinařskou akci roku – veletrh Wine Prague 2019 – jsou v plném proudu. Veletrh proběhne ve dnech 28. až 30. května tradičně na výstavišti PVA EXPO v pražských Letňanech. Všichni, kdo hledají obchodní příležitosti na trhu s vínem v České republice a okolních zemích, by se tedy měli co nejdříve spojit s pořadateli a začít připravovat svou prezentaci. Úplná uzávěrka přihlášek je 31. 3. 2019. Pro tuzemské vinaře platí, že se jedná o akci podporovanou Vinařským fondem a do 15. 2. 2019 je třeba podat žádost o podporu.

Veletrh Wine Prague si dal od počátku za cíl vytvořit v Praze příležitost pro korektní a důstojný obchod s vínem a komunikaci mezi vinaři, dovozci a jejich zákazníky z řad profesionálů i top privátních klientů. „Rozvíjet veletrh Wine Prague, tedy akci, která nemá v tuzemsku obdoby a přináší skutečně mnoho příležitostí pro navazování obchodních kontaktů, ale i důkladné poznání celého odvětví, by mělo být jasným zájmem všech, kdo v branži působí,“ říká o veletrhu Wine Prague jeho ředitel Daniel Guryča.
Organizátoři pro letošní rok chystají několik novinek. Snaží se maximálně zdokonalit a optimalizovat prostředí ve veletržních halách a zavádějí nový systém registrací návštěvníků i jejich identifikace ve výstavních prostorách. Každý návštěvník tak obdrží visačku se jménem, názvem společnosti a barevným podkladem, který všem vystavujícím umožní zařadit jej na první pohled do příslušné kategorie návštěvníků.
Letos se zpřísní i přístup k volným vstupenkám pro jednotlivé vystavovatele, tak aby veletrh Wine Prague i nadále rozvíjel svou vizi být především profesionální platformou pro obchod s vínem.
V tuto chvíli vrcholí registrace vystavovatelů z řad tuzemských i zahraničních vinařů a samozřejmě i dovozců vín a poskytovatelů nejrůznějších služeb s vínem spojených. Návštěvníci se tak mohou opět těšit na mnoho slavných vinařských jmen, prezentovaných samostatně, i některá VOC a sdružení vinařů, kteří se rozhodli ukázat sílu a styl svých apelací ve společných prezentacích. A do Prahy již tradičně míří i mnoho zahraničních hostů. Tuzemským vinařům tak opět stoupne na tuzemském trhu konkurence i v segmentech vín, která jejich zákazníci dobře znají. Tato vína představí především rakouští a italští vinaři. Na veletrhu bude již tradičně probíhat i rozsáhlý program doprovodných degustací a seminářů. Program speciálních degustačních místností se plní a ti, kdo mají zájem o organizaci seminářů během veletrhu Wine Prague 2019, by neměli s registrací déle otálet.
Zájemci o expozici na veletrhu Wine Prague 2018 mají nejvyšší čas kontaktovat organizátory na info@remove-this.wineprague.com a zasílat přihlášky. Organizační tým je připraven každému zájemci o účast na veletrhu pomoci a poradit s jeho optimální prezentací. „Každému, tedy sdružením vinařů, ale i malým tuzemským vinařstvím, rádi poradíme, jak optimálně využít možnosti, které Wine Prague nabízí. Úspěšná prezentace na veletrhu není jen o těch třech dnech na výstavě – je to o výborném produktu a dobře připravené marketingové strategii před veletrhem a samozřejmě i následných krocích po jeho skončení. Právě
v tomto segmentu vidím často slabinu tuzemských vinařů, kteří jdou na veletrh s velkým očekáváním, ale část z nutných kroků k úspěchu mnohdy zanedbávají či podceňují,“ říká prezident veletrhu Michal
Šetka. Aktuality z příprav veletrhu a praktické informace, kontakty i přihlášky pro vystavovatele jsou k dispozici na webových stránkách www.wineprague.com.


REGISTRATION OF VISITORS

Wine Prague 2019 in:

days

Organizer

YACHT s.r.o., Nedvědovo náměstí 14, 147 00 Praha 4, tel.: +420 244 460 104

 

 

Main partner

© YACHT s.r.o. | All rights reserved
Created by EI