Wine in the heart of Europe
5th edition of the international
trade fair for wine professionals 28. - 30. 5. 2019 PVA EXPO PRAHA

Open Wine a Raxi |na veletrhu Wine Prague 2019

15.02.2019 |

OpenWine

Společnost OpenWine s téměř desetiletou tradicí a zkušenostmi má na českém trhu jako výhradní dovozce prémiových vín z Jižní Ameriky stabilní pozici. Certifikované produkty dovážíme přímo z Chile, Argentiny a Uruguaye, kde jsou vína zpracována od sběru až po lahvování. Portfolio stále rozšiřují a momentálně nabízejí také vína z Itálie či Španělska.
Pracují pouze s vysoce kvalitními produkty, kterým odpovídá také způsob distribuce. Dovážená vína nejsou nabízena v supermarketech, ale pouze v restauracích, hotelech a specializovaných obchodech. Dále spolupracují se soukromými klienty a společnostmi.
Prodejna OpenWine se nachází v Olomouci, klienty však mají po celé České republice. Tradičně pořádají degustace, společenské akce či výlety za vínem.

RAXI

Jako český výrobce stojanů na víno vědí, co znamená vyrábět věci poctivě a v té nejvyšší kvalitě. Poznají, co je vyrobeno dobře a z poctivých materiálů. V tomto obchodu se specializují na vlastní a špičkové české výrobky a zboží pouze od vyzkoušených dodavatelů: potřebujete-li stojan na víno, neváhejte a jděte do čistého designu značky RAXI. Veškeré zboží také můžete zakoupit přímo ve výrobě v Lošticích. 


REGISTRATION OF VISITORS

Wine Prague 2019 in:

days

Organizer

YACHT s.r.o., Nedvědovo náměstí 14, 147 00 Praha 4, tel.: +420 244 460 104

 

 

Main partner

© YACHT s.r.o. | All rights reserved
Created by EI