Wine in the heart of Europe
5th edition of the international
trade fair for wine professionals 28. - 30. 5. 2019 PVA EXPO PRAHA

Denpap Czech, s.r.o. |na veletrhu Wine Prague 2019

16.01.2019 |

Denis Klinger, jednatel firmy Denpap Czech, s.r.o. a zakladatel značky "Mon crémant", je Francouz z Alsaska. V České republice žije od roku 2010 a vždycky byl tak trochu zklamán z toho, jak těžké je tu narazit na láhev kvalitního crémantu.
V roce 2018 se tedy rozhodl začít podnikat a 100% se zaměřit na tento nápoj, který byl až dosud dobře střeženým tajemstvím výrobců šumivých vín. Český zákazník je velmi náročný, což u šumivých vín platí dvojnásob. Nerad přistupuje na kompromisy v kvalitě, ale jako každý si dává pozor na rozpočet. Tím se řídí i každodenní přístup značky "Mon Crémant": myšlenka "dostupného luxusu".
"Mon Crémant" znamená francouzsky můj crémant. Výběr crémantů, který nabízejí, potěší každého milovníka bublinek. Crémanty mají osobnost, zákazníci si jen budou muset najít tu, která nejlépe vyhoví jejich naturelu.
Při hledání nejlepších dodavatelů z Alsaska pochopitelně pomohlo, že odtamtud sám jednatel firmy pochází. Osobní známosti nebo rodinné vazby mu v některých případech pomohly k dohodě s výrobcem nebo díky nim objevil i pár nepříliš známých klenotů. A pak jako velký milovník bublinek a Francouz se solidními zkušenostmi z mezinárodního obchodu si dokázal vyhlédnout producenty i v dalších francouzských regionech a navázat s nimi silné obchodní vazby.
Denpap Czech, s.r.o. má v portfoliu vše od chardonnay po pinot noir, od extra brut po demi-sec, od blanc de blancs po rosé, vždy jen to nejlepší za správnou cenu!
Nabídka představuje největší a nejširší výběr crémantů na trhu. Jen to nejlepší za správnou cenu. Výběr je velmi široký a ještě se rozšíří, protože po vynikajících bublinkách pořád pátrají. Hlavním cílem je, aby si každý zákazník našel svůj crémant, který mu ideálně zachutná anebo se třeba bude hodit k příležitosti, při níž je podáván.


REGISTRATION OF VISITORS

Wine Prague 2019 in:

days

Organizer

YACHT s.r.o., Nedvědovo náměstí 14, 147 00 Praha 4, tel.: +420 244 460 104

 

 

Main partner

© YACHT s.r.o. | All rights reserved
Created by EI