Víno v srdci Evropy
5. ročník mezinárodního veletrhu vína
pro profesionály a odbornou veřejnost 28. - 30. 5. 2019 PVA EXPO PRAHA

Vinium |na veletrhu Wine Prague 2018

19.12.2017 |

Vinium je firma, která vyrostla přímo z kořenů vinných keřů, na úrodné půdě Moravy. Jejich víno se rodí na ploše téměř 2500 hektarů, v úrodných vinařských podoblastech Velkopavlovické, Mikulovské, Znojemské a Slovácké. VINIUM má své sídlo v srdci tradiční vinařské oblasti – v metropoli moravského vinařství ve Velkých Pavlovicích - 3. největší vinařské obci Velkopavlovické vinařské podoblasti.

Historie firmy sahá do roku 1936, kdy dvě stovky zemědělců založily ve Velkých Pavlovicích vinařské družstvo VINOPA. Ke sdružování do družstev tehdy vedla vinohradníky a vinaře z Velkých Pavlovic a okolí především snaha posílit svoji pozici na tuzemském trhu, zvýšit kredit a v neposlední řadě také rentabilitu domácího vinařství. Vinařská družstva a společnosti tak tehdy přispěly významně k rozvoji moravského vinařství.

Mají ty nejmodernější technologie, které do nejmenšího detailu a s péčí pěstouna sledují a kultivují celý proces výroby vína. Mají lidi, kteří umění pěstovat a vyrábět víno dědili po generace a své práci rozumí. Dbají o to, aby víno zachovalo všechny své přírodní vlastnosti, a eliminují negativní vlivy, které by mohly kvalitu vína ohrozit.


Do veletrhu zbývá:

dnů

Pořadatel

YACHT s.r.o., Nedvědovo náměstí 14, 147 00 Praha 4, tel.: +420 244 460 104

Hlavní partner

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI