Víno v srdci Evropy
5. ročník mezinárodního veletrhu vína
pro profesionály a odbornou veřejnost 28. - 30. 5. 2019 PVA EXPO PRAHA

Vinařství pod Hradem |na veletrhu Wine Prague 2018!

30.01.2018 |

Rodinné Vinařství pod Hradem vzniklo teprve v roce 2011, když majitelům Romaně a Radimovi učarovala Pálava a její vinice. Pro svou “Cestu vína” si vybrali nejvýše položenou vinařskou obec na Pálavě – Klentnici.

Vinařství s jedinečným subtropickým podnebím, nezaměnitelným vápencovým podložím a vyjímečným výhledem na oba hrady, jezera a okolní krajinu učaruje na první pohled každému, kdo hlavně v letních měsícíh na Pálavu zavítá.

Vinařství hospodaří na cca 5 hektarech vinic přímo na Pálavě. Hrozny z vlastních vinic i od pěstitelů zrají na těch nejkrásnějších viničních tratích na Moravě vůbec. Velká vína vznikají už na vinici! Proto VINAŘSTVÍ POD HRADEM při pěstování klade důraz na kvalitu a šetrný přístup. Při zpracování používá ty nejmodernější technlogie. Při zrání snoubí tradiční výrobní postupy s nejvyšší kvalitu moderních technologií.

Hrozny zrají jak v nerezových tancích, tak v dubových sudech, některá vína v sudech barrique. Ve vinařství můžete vidět zrání sektů v láhvi klasickou metodou.

Roční produkcí cca 50.000 – 60.000 láhví se řadí mezi ta menší vinařství.


Do veletrhu zbývá:

dnů

Pořadatel

YACHT s.r.o., Nedvědovo náměstí 14, 147 00 Praha 4, tel.: +420 244 460 104

Hlavní partner

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI